Terug naar boven

Team

Programma team

Huub Dormans

Directeur
+31 (0)6 12518391
h.dormans@ondernemersliftplus.nl

Marjolein Rojo

Teamleider Starterscentrum
+31 (0)6 12731829
m.rojo@ondernemersliftplus.nl

Illiya de Hoogh

Competence Center
+31 (0)6 14979517
i.dehoogh@ondernemersliftplus.nl

Evelien van Gijzen

Competence Center
+31 (0)6 14956278
e.vangijzen@ondernemersliftplus.nl

Rob Stuart

Teamleider Centrum voor Ondernemerschap
+31 (0)6 51534101
r.stuart@ondernemersliftplus.nl

Raymond van den Bos

Secretaris Preseed Fonds Noordoost-Brabant B.V.
+31 (0)6 43011999
r.vandenbos@ondernemersliftplus.nl

Franka Peeters

Senior medewerker bedrijfsproces
+31 (0)85 9020209
f.peeters@ondernemersliftplus.nl

Corrie van Iersel

Managementassistente
+31 (0)85 9020209
c.vaniersel@ondernemersliftplus.nl

Michelle Dekkers

Managementassistente
+31 (0)6 83911754
m.dekkers@ondernemersliftplus.nl

Starters Centrum

Antoine Miltenburg

Business Coach
+31 (0)6 21212444
a.miltenburg@zlto.nl

Henny van Gurp

Business Coach
+31 (0)6 21212453
henny.van.gurp@zlto.nl

Dick Nix

Financieel specialist
+31 (6) 51344569
d.nix@ondernemersliftplus.nl

Jonica de Bruijn

Business Coach
+31 (0)6 29606143
jonica.de.bruijn@zlto.nl

Marijn Mulders

Business Coach
+31 (0)6 53210387
marijn.mulders@gmail.com

Jasper van Wordragen

Business Coach
+31 (0)6 28314866
jasper@starterssuccesoss.nl

Ruud Hoosemans

Business Coach
+31 (0)6 21212445
ruud.hoosemans@zlto.nl

Competence center

Bart Hermsen

Teamlid
+31 (0)6 53591114
b.hermsen@kw1c.nl

René Savelsberg

Ondernemersvragen
+31 (0)6 46138856
rene.savelsberg@leijgraaf.nl

Linda Bonte

Kennisvinder Food
+31 (0)6 41542691
l.bonte@has.nl

Coen van Ruiten

Kennisvinder Greenports/Bedekte teelt
+31 (0)6 51844975
c.vanruiten@has.nl

Marien de Bakker

Kennisvinder Geomedia & Design
+31 (0)6 46141177
m.debakker@has.nl

Monique de Knegt

Kennisvinder Innovatie, leefomgeving
+31 (0)6 51534033
m.deknegt@has.nl

Peter Paree

Kennisvinder Dier, precisielandbouw, One health
+31 (0)6 21212435
peter.paree@zlto.nl

Rob Schrauwen

Kennisvinder Omgeving
+31 (0)6 21212436
rob.schrauwen@zlto.nl

Roy Looijmans

Kennisvinder Ondernemersvragen
+31 (0)6 24246504
r.looijmans@helicon.nl

Geert Hermans

Kennisvinder Business
+31 (0)6 29520249
geert.hermans@zlto.nl

Centrum voor ondernemerschap

Jacqueline Kroon

Teamlid
+31 (0)6 21517486
jacqueline.kroon@zlto.nl

Karel Wijne

Teamlid
+31 (6)24978568
karel.wijne@leijgraaf.nl

Suzanne Broeders

Teamlid
+31 (0)6 24646003
s.broeders@kw1c.nl

Rick van de Bunt

Teamlid
+31 (0)6 28570195
r.vandebunt@helicon.nl
Deel dit bericht:
DisclaimerSitemap