Ons team

Raymond van den Bos

Raymond van den Bos
fondsmanager Preseed Fonds Noordoost-Brabant

+31 (0)6 430 119 99
r.vandenbos@ondernemersliftplus.nl

Gerben van den Broek

Gerben van den Broek
tekstschrijver

+31 (0)6 250 344 03
g.vandenbroek@ondernemersliftplus.nl

Jonica de Bruijn

Jonica de Bruijn
business developer

+31 (0)6 296 061 43
j.debruijn@ondernemersliftplus.nl

Michelle Dekkers

Michelle Dekkers
managementassistente

+31 (0)6 839 117 54
m.dekkers@ondernemersliftplus.nl

Denise van Eekeren

Denise van Eekeren
projectmedewerker

+31 (0)6 441 991 44
d.vaneekeren@ondernemersliftplus.nl

Henny van Gurp

Henny van Gurp
business developer

+31 (0)6 212 124 53
h.vangurp@ondernemersliftplus.nl

Corrie van Iersel

Corrie van Iersel
managementassistente

+31 (0)6 362 78 245
c.vaniersel@ondernemersliftplus.nl

Jacques Lammers

Jacques Lammers
business developer

+31 (0)6 515 340 51
j.lammers@ondernemersliftplus.nl

Antoine Miltenburg

Antoine Miltenburg
business developer

+31 (0)6 346 655 17
a.miltenburg@ondernemersliftplus.nl

Jasper van Wordragen

Jasper van Wordragen
business developer

+31 (0)6 283 148 66
j.vanwordragen@ondernemersliftplus.nl

Onze liaison officers voor het OL+ Kennisportaal

OndernemersLift+ bemiddelt tussen ondernemers en kennisinstellingen (opleidingsinstituten) in het werkgebied. Wanneer u als ondernemer een onderzoek wilt laten doen door bijvoorbeeld studenten, op zoek bent naar projectondersteuning, bedrijfsinformatie of in het algemeen een ‘kennisvraag’’ hebt, kunnen wij u in contact brengen met de juiste personen binnen de opleidingsinstituten. Onze liaison officers zijn de verbindende schakel tussen uw vraag en de kennisinstelling die daarop het best antwoord kan geven.

Illiya de Hoogh

Illiya de Hoogh
coördinator Kennisportaal en liaison officer HAS Hogeschool

+31 (0)6 149 795 17
i.dehoogh@ondernemersliftplus.nl

Suzanne Broeders

Suzanne Broeders
liaison officer Koning Willem I College

+31 (0)6 246 460 03
s.broeders@kw1c.nl

Monique de Knegt

Monique de Knegt
liaison officer HAS Hogeschool

+31 (0)6 515 340 33
m.deknegt@has.nl

Roy Looijmans

Roy Looijmans
liasion officer Helicon

+31 (0)6 242 465 04
r.looijmans@helicon.nl

Tjerk Pennings

Tjerk Pennings
liaison officer Koning Willem I College

+31 (0)6 539 454 39
t.pennings@kw1c.nl

Marjolein Rojo

Marjolein Rojo
liaison officer Avans Hogeschool

+31 (0)6 127 318 29
m.rojo@ondernemersliftplus.nl

René Savelsberg

René Savelsberg
liaison officer ROC De Leijgraaf

+31 (0)6 461 388 56
rene.savelsberg@leijgraaf.nl